My na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Kaliszu

My na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Kaliszu

Drodzy czytelnicy w dniu wczorajszym mieliśmy zaszczyt, dzięki uprzejmości i zaproszeniu nas przez dr Samantę Kowalską z Zakładu Informacji Naukowej Uniwersytetu im. Adam Mickiewicza,Wydział Pedagogiczno- Artystyczny w Kaliszu, brać udział w Konferencji Naukowej „Dziedzictwo kulturowe – ochrona, pamięć, współpraca międzynarodowa”. Jesteśmy ogromnie wdzięczni dr Samancie Kowalskiej oraz dr Dorocie Frątczak, że mogliśmy móc przedstawić naszą działalność przed tak zacnym gronem składającym się z wykładowców różnych uniwersytetów. Podziękowania swoje kierujemy również do Pani mgr Gracjany Herman. Która była pomysłodawczynią naszego występu.
Na owej Konferencji mogliśmy pochwalić się swoimi osiągnięciami związanymi z ochroną dziedzictwa kulturowego w naszym regionie jak również propagować historię naszej małej ojczyzny. Bardzo się cieszymy, że nasza skromna działalność zaowocowała możliwością spotkania się z bardzo ciekawymi ludźmi, którzy zawodowo zajmują się historią i jej ochroną.

Drodzy czytelnicy to spotkanie ma jeszcze inne wymierne korzyści, już niedługo ogromne zmiany związane z naszymi działaniami, będą niespodzianki, nowe ciekawsze tematy, które zapewne Was zaciekawią. Czekajcie zatem na nowinki i dalszy nasz rozwój bo nie zamierzamy zaprzestać rozszerzać naszej działalności, nie siadamy na laurach, dla Was się rozwijamy !

Share Button

Dodaj komentarz